Kabina Renault Premium

Kabina kierowcy w samochodzie ciężarowym powinna zapewniać kierowcy komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dostępna w naszej ofercie i dedykowana dla samochodów Renault Premium DXi kabina to gwarancja szybkiej i ekonomicznej naprawy Państwa ciężarówki.

Kabina Renault Premium - szeroki wybór

Każda kabina Renault Premium DXI dostępna w naszej ofercie jest w pełni sprawna, zadbana i pochodzi z legalnego źródła - kabiny pozyskujemy z demontażu ciężarówek. W ofercie LIS-PLUS zgromadziliśmy szeroki wybór szkieletów oraz kompletnych kabin. W cenie kompletnej kabiny znajduje się: wnętrze, lusterka, poliki, maska, blenda przeciwsłoneczna itd. Dostępne rodzaje, które mamy w ofercie to np. kabina Renault Premium 460 DXI oraz kabina Renault Premium 450 DXI. Znajdą Państwo u nas kabiny zarówno z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów.

Kabina Renault Premium od sprawdzonego sprzedawcy

Jako firma LIS-PLUS oferujemy Państwu oryginalne używane części samochodowe - gwarantujemy fachowe doradztwo oraz błyskawiczną dostawę w 24h. Decydując się na kabinę Renault Premium DXI, można wybrać między kompletną wersją a szkieletem. Stan techniczny każdej z nich umożliwia swobodne dalsze użytkowanie. Zapraszamy do kontaktu - w oparciu o wiedzę i doświadczenie doradzimy Państwu, która kabina Renault Premium sprawdzi się najlepiej.

Nie znalazłeś odpowiedniej części?
Skontaktuj się z nami