Oryginalny wtryskiwacz Adblue do VOLVO FH13 FM

Oryginalny wtryskiwacz Adblue do VOLVO FH13 FM Volvo
Oryginalny wtryskiwacz Adblue do VOLVO FH13 FM Volvo 1

Volvo FH13 FM WTRYSKIWACZ ADBLUE

Oryginalny wtryskiwacz Adblue do VOLVO FH13 FM

Oryginalny wtryskiwacz Adblue Euro 5

Generacja pierwsza lub druga

Gwarancja rozruchowa !

Zapytaj o cenę i dostępność 693 114 232 / 603 114 232.

 

Oryginalny wtryskiwacz Adblue do VOLVO FH13 FM

 

Kierowcom oraz właścicielom firm transportowych, którzy chcą obniżyć koszty eksploatacji swoich ciężarówek polecamy używane oryginalne części, między innymi wtryskiwacz AdBlue do Volvo FH13 oraz Volvo FM. Oferujemy wtryskiwacze pierwszej lub drugiej generacji. Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego używane części pochodzą z demontażu samochodów ciężarowych i są w pełni sprawne, dlatego nadają się do dalszego użytkowania. O ich wysokiej jakości świadczą pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów naszej firmy.

 

Ofertę LIS-PLUS wyróżnia konkurencyjny cennik oraz sprawna obsługa zamówień. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę towaru, tak aby klient jak najkrócej oczekiwał na zamówioną część.

 

Co to jest AdBlue?

 

AdBlue jest wodnym roztworem mocznika. Wlewa się go do samochodu, do osobnego zbiornika, w celu ograniczenia emisji szkodliwych tlenków azotu Nox. Jego działanie polega na przetwarzaniu trujących tlenków azotu w substancje nietrujące, to jest:

  • azot,
  • parę wodną.

Używany wtrysk AdBlue do Volvo FH13 lub Volvo FM objęliśmy gwarancją rozruchową. Używane oryginalne części od LIS-PLUS to połączenie wysokiej jakości z korzystnymi cenami.

  • Oryginał