Oryginalny zbiornik Adblue z aluminium + smok do VOLVO FH13 FM

Oryginalny zbiornik Adblue z aluminium + smok do VOLVO FH13 FM Volvo
Oryginalny zbiornik Adblue z aluminium + smok do VOLVO FH13 FM Volvo 1

Volvo FH13 FM ZBIORNIK ADBLUE ALUMINIUM KOMPLETNY

Oryginalny zbiornik Adblue z aluminium + smok do VOLVO FH13 FM

Oryginalny kompletny zbiornik Adblue z aluminium + smok do VOLVO FH13 FM EURO 5

Gwarancja rozruchowa !

Zapytaj o cenę i dostępność 693 114 232 / 603 114 232.

 

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się używany oryginalny zbiornik AdBlue z aluminium do samochodu ciężarowego Volvo FH13 oraz Volvo FM. Oferowane przez nas zbiorniki AdBlue są w dobrym stanie technicznym i nadają się do ponownego montażu w samochodzie. Znajdujące się w ofercie LIS-PLUS używane części pochodzą ze zdemontowanych ciężarówek. Są w pełni sprawne i dostępne w atrakcyjnych cenach.

 

W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, zbiornik AdBlue z aluminium do Volvo FH13 oraz FM został objęty gwarancją rozruchową. Naszym klientom zapewniamy błyskawiczną wysyłkę zamówionych części. O wysokiej jakości oferowanych przez nas części świadczą pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów.

 

Co to jest AdBlue?

 

AdBlue to wodny roztwór mocznika, który jest wlewany do osobnego zbiornika w aucie. Stosuje się go w celu zmniejszenia emisji szkodliwych spalin wydobywających się z samochodu, a konkretnie tlenków azotu. Jego zadaniem jest przetwarzanie tlenków azotu w nieszkodliwe substancje:

  • parę wodną,
  • azot.

Używany pojemnik na AdBlue z aluminium do Volvo FH13 oraz Volvo FM od LIS-PLUS to idealna propozycja dla kierowców i właścicieli firm transportowych, którzy chcą obniżyć koszty eksploatacji ciężarówki.

  • Oryginał