Oryginalny czujnik zużycia klocków hamulcowych do VOLVO FH FM

Oryginalny czujnik zużycia klocków hamulcowych do VOLVO FH FM Volvo
Oryginalny czujnik zużycia klocków hamulcowych do VOLVO FH FM Volvo 1

Volvo FH FM CZUJNIK ZUŻYCIA KLOCKÓW

Oryginalny czujnik zużycia klocków hamulcowych do VOLVO FH FM

Oryginalny czujnik zużycia klocków układu hamulcowego

Przód lub tył

Gwarancja rozruchowa !

Zapytaj o cenę i dostępność 693 114 232 / 603 114 232.

 

Używany czujnik zużycia klocków hamulcowych do Volvo FH oraz Volvo FM od LIS-PLUS to doskonała propozycja dla kierowców oraz właścicieli firm transportowych, którzy chcą obniżyć koszty eksploatacji swojej floty ciężarówek. Zakup części używanych do Volvo to korzystna alternatywa dla zakupu części nowych. Największą zaletą takiego rozwiązania jest dużo niższa cena.

Oryginalny czujnik zużycia klocków hamulcowych do Volvo FH oraz Volvo FM w dobrym stanie technicznym

Przystępne koszty zakupu to jednak nie jedyna zaleta naszej oferty. Wszystkie oferowane przez nas części są w dobrym stanie technicznym i nadają się do dalszej eksploatacji. Dodatkowo, znajdujące się w ofercie LIS-PLUS czujniki zużycia klocków hamulcowych do Volvo FH oraz Volvo FM są oryginalne. Posiadamy je z rozmontowanych sprawnych ciężarówek.

Czujnik zużycia klocków ostrzega kierowcę o nadmiernym starciu się okładziny ciernej klocków hamulcowych i konieczności ich wymiany. Jest to bardzo ważne, ponieważ klocki hamulcowe są mało widoczne dla użytkownika pojazdu.

Bogaty wybór części układu hamulcowego do Volvo FM oraz Volvo FH

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą pozostałych części układu hamulcowego do Volvo FM oraz Volvo FH. Polecamy między innymi używane oryginalne zaciski hamulcowe, bębny hamulcowe, modulatory EBS i wiele innych. Zapewniamy szybką dostawę zamówionych części, na terenie Polski nawet w 24 godziny. Istnieje możliwość wysyłki za granicę.

Pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów potwierdzają, że LIS-PLUS to partner godny zaufania!

  • Oryginał