Czujniki NOX

Tlenki azotu to jedne z groźniejszych składników, które skażają atmosferę i są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Czujnik NOx ma za zadanie ograniczyć emisję szkodliwych substancji i stale mierzyć zawartość tlenków azotu w gazach spalinowych. W naszej ofercie znajdą Państwo czujnik NOx Volvo FH oraz szereg innych produktów, takich jak katalizatory Volvo FH lub tłumiki Volvo FH.

Czujnik NOx do Volvo FH - zastosowanie

Czujnik NOx Volvo FH montowany jest bezpośrednio w układzie wydechowym i jest zintegrowany z urządzeniem kontrolnym, które umożliwia niezależną pracę czujnika. Odpowiada za stały pomiar zawartości NOx, czyli tlenków azotu, przesyłając tę informację do sterownika silnika. Dzięki temu steruje on pracą silnika oraz innych elementów tak, aby w emitowanych spalinach znajdowało się jak najmniej szkodliwych składników NOx.

Oryginalne części do samochodów Volvo FH/FM

Co się stanie, jeśli Czujnik NOx Volvo FH 13 ulegnie awarii? Rezultatem może być niewłaściwy skład spalin, zwiększenie zużycia paliwa oraz kłopoty z poprawną pracą silnika. Niestety, nowy czujnik NOx Volvo FH nie należy do najtańszych. Jako firma LIS-PLUS zajmujemy się sprzedażą oryginalnych używanych części do samochodów. W naszej ofercie znajdą Państwo części, które pozwolą doprowadzić układ wydechowy Volvo FH/FM  do pełnej sprawności. Charakteryzuje nas fachowość, atrakcyjne ceny i ekspresowa dostawa. Oferujemy różnego rodzaju czujniki NOx, takie jak czujnik NOx Volvo FH 13, umożliwiające dalsze użytkowanie.

Nie znalazłeś odpowiedniej części?
Skontaktuj się z nami