Oryginalny zbiornik Adblue z tworzywa + smok do VOLVO FH13 FM

Oryginalny zbiornik Adblue z tworzywa + smok do VOLVO FH13 FM Volvo
Oryginalny zbiornik Adblue z tworzywa + smok do VOLVO FH13 FM Volvo 1

Volvo FH13 FM ZBIORNIK ADBLUE Z TWORZYWA KOMPLETNY

Oryginalny zbiornik Adblue z tworzywa + smok do VOLVO FH13 FM

Oryginalny kompletny zbiornik Adblue z tworzywa + smok do VOLVO FH13 FM EURO 5

Gwarancja rozruchowa !

Zapytaj o cenę i dostępność 693 114 232 / 603 114 232.

 

Kierowcom oraz właścicielom firm transportowych polecamy oryginalny zbiornik AdBlue z tworzywa sztucznego do samochodu ciężarowego Volvo FH13 oraz Volvo FM. Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego zbiorniki AdBlue pochodzą ze zdemontowanych ciężarówek. Polecane przez nas używane części do Volvow dobrym stanie technicznym i nadają się do dalszego, bezpiecznego użytkowania.

 

W trosce o zadowolenie naszych klientów, oferowany zbiornik AdBlue został objęty gwarancją rozruchową. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę zamówionych części. Wysoką jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają pozytywne opinie wielu klientów.

 

Co to jest AdBlue?

 

AdBlue to nazwa wodnego roztworu mocznika, który wlewa się w samochodzie do osobnego zbiornika. Po co się go stosuje? Jego celem jest ograniczenie emisji trujących spalin wydobywających się z auta, a konkretnie tlenków azotu. AdBlue przetwarza szkodliwe tlenki azotu w substancje niegroźne, to jest:

  • parę wodną,
  • azot.

Ze względu na niższe koszty zakupu, używany zbiornik AdBlue z tworzywa do Volvo FH13 oraz Volvo FM to korzystna alternatywa dla zakupu nowego.

  • Oryginał